Puhas loodus sinu ümber

Asukoht ja ümbrus

 

Ilmarise 3 asub Hiiu ja Kivimäe asumite piiril vaikses ja looduskaunis kohas. Krunti piirab ühelt poolt Põhja-Eesti Regionaalhaigla kinnistu, teiselt poolt aga kortermaja aadressil Ilmarise 5. Piirkonnas on peamiselt väiksemad kortermajad ja eramud, mistõttu ümbrus on vaikne, rahulik ja turvaline.

Kõik esmavajalik on jalutuskäigu kaugusel: bussi- ja rongipeatus, kauplus, apteek, kool ja lasteaed. Uuest kodust jõuad Sa Tallinna kesklinna autoga 20 minutiga ning ühistranspordiga vähem kui 30 minutiga.

Ilmarise 3

Asendiplaan

 

Majad on kinnistule paigutatud selliselt, et päevavalgust maksimaalselt ära kasutada. Lõuna- ja õhtupäike paistavad reeglina elutuppa ja peamisse magamistuppa, ka terrassid avanevad lõuna- või õhtupäikesele.

Juurdepääs krundile on Ilmarise tänava poolt paralleelselt kinnistu ida-kirdepiiriga, kusjuures parklad on paigutatud juurdesõidutee äärde, jättes elamute vahetu läheduse autovabaks. Sissepääsudeni viivad jalgteed ning elamute lähiümbrus on planeeritud vaid jalakäijatele või rohealaks.

Sõiduautode parkimine kinnistul on korraldatud kokku 5 parkimisalal, mis on rajatud mururestidele ja markeeritud tänavakividega. Lähima hoone ja tänava vahele jääb umbes 25 meetri laiune haljasala heas seisukorras puudega. Õuealale paigutatakse istepingid, jalgrattahoiuraamid sissepääsude juurde ja rajatakse mänguväljak suurusega 6.6 x 11 m.